(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

ładunek 2 częściach, każda po 650 cm, łącznie 4,8 t (Nr 7609367)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
ładunek 2 częściach, każda po 650 cm, łącznie 4,8 t
1300 x 225 x 250 cm
4800 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
4800 kg
Dystans
1714 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Hampshire, Romsey

Od 19 kwi 2021 do 21 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 22 kwi 2021 do 28 kwi 2021


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga nade wszystko przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu uzgodnić kilka istotnych zagadnień.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowepotrafiące podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych paczek czy też produktów sypkich, należałoby sprecyzować, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy otwarta naczepa. Jeżeli potrzebujemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych papierów, dodatkowo w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po ustaleniu swoich wymogów, szybko można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorakich paczek, a duża konkurencja pozwala uzyskanie niskich cen.