(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

ładunek 250cm x 150 cm wys 110cm, waga 1000kg (panele siatkowe - ogrodzeniowe) (Nr 3888375)

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.1

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 228.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 12 lut 2019 do 15 lut 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Lednogóra

Od 12 lut 2019 do 15 lut 2019


Transport innych ładunków

Przewóz różnych towarów

Koszt transportu różnych towarów jest zależny od gabarytów ładunku, terminu przewozu jak również od dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

Transport ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - obejmują podłoże, na którym układa się mniejsze rzeczy lub paczki. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często transportuje się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (na przykład terakota, panele itd.), drzwi jak także materiały chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który musi być przewożony samochodem ciężarowym i zajmuje tylko część przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie przewozu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – szczególnie w przypadku transportu towarów w postaci płynu lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również przewozić drobnicę w opakowaniach – workach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i kawałkowych – można rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

Inne ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu okien.