(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 18:13

ladunek o wymiarze 40x40x170cm-metalowe polki

(Nr 3002164)
ladunek o wymiarze 40x40x170cm-metalowe polki

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

70.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1981.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, kiedy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Cambridge, Wielka Brytania

Od 24 lip 2018 do 1 sie 2018

Adres i termin dostawy

Suwałki, 16-400, Polska

Od 25 lip 2018 do 14 sie 2018