(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-22 13:09

ładunek okien PCV Zielona Góra - Rzym

(Nr 2171952)
ładunek okien PCV Zielona Góra - Rzym

Długość [m]:

2,3

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg (łączna):

2800.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

okna PCV

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1609.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4700 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 22:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-11-29

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4700 zł

Wiadomości:

4790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 21:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-11-26

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przewiezienia niewielki ładunek, który nie potrzebuje użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia dużej powierzchni, wtedy wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest pasujące. 


Do ciężarówek stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przekracza 3,5 t. i inne samochody spełniające wymagania ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się ciężarowe pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka i furgon. Gatunek ciężarówki powinien być przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – waga i wymiary. Warto również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, warto opisać pakunek. Istotna jest również informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy także załadunek oraz wyładunek. Istotny jest również czas zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to zwykle paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

Od 28 lis 2017 do 29 lis 2017

Adres i termin dostawy

Rzym, Włochy

Od 29 lis 2017 do 30 lis 2017