(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-22 13:09

ładunek okien PCV Zielona Góra - Rzym

(Nr 2171952)
ładunek okien PCV Zielona Góra - Rzym

Długość [m]:

2,3

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2,5

Waga w kg:

2800.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

okna PCV

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1609.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4700 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 22:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-11-29

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 4700 zł

Wiadomości:

4790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 21:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-11-26

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przetransportowania mały towar, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje użycia dużej przestrzeni, wówczas wybranie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz pozostałe pojazdy spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki w wersji: firanka lub furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach kosztów transportu ładunku w obrębie LTL, kluczowe są jego parametry – ciężar i wielkość. Warto również dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, powinno się opisać opakowanie. Kluczowa bywa również informacja w temacie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy także załadunek oraz wyładunek. Znaczącą daną może być także termin realizacji usługi.

    Ładunki przewożone w obszarze LTL to zazwyczaj palety, paczki, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

Od 28 lis 2017 do 29 lis 2017

Adres i termin dostawy

Rzym, Włochy

Od 29 lis 2017 do 30 lis 2017