(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-28 10:55

Lakiery - Turcja

(Nr 1991081)
Lakiery - Turcja

Długość [m]:

1,2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1,7

Waga w kg:

22000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Towar ADR, klasa 3, Lakiery do drewna (26 palet)

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2249.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga przede wszystkim przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Warto przed zamówieniem takiego transportu po ustalać kilka głównych formalności.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które zdołają unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też towarów sypkich, opłaca się zdefiniować, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu starczy otwarta naczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się konieczne użycie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych dokumentów, dodatkowo w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po zdefiniowaniu swoich wymagań, szybko można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie niskich cen.

Adres i termin nadania

Stambuł, Tuzla/Istambuł, Turcja

28 sie 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

29 sie 2017