(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-28 10:55

Lakiery - Turcja

(Nr 1991081)
Lakiery - Turcja

Długość [m]:

1,2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1,7

Waga w kg (łączna):

22000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Towar ADR, klasa 3, Lakiery do drewna (26 palet)

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2249.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga nade wszystko zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić kilka zasadniczych kwestii.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz wyładunku towaru. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, należałoby uściślić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu starczy otwarta naczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych certyfikatów, na dodatek w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po dookreśleniu swoich wymagań, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Hamidiye, 34956, Turcja

28 sie 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

29 sie 2017