Lamborghini Huracan (Nr 7651000)

Lamborghini Huracan
Waga
Sztuk
Lamborghini Huracan 1 Gen. (2014 - 2020) Spyder cabriolet
Długość
450 cm
Szerokość
192 cm
Wysokość
118 cm
ok.
1524 kg
1
Sprawny*:
Tak

*Czy samochód można wtoczyć na lawetę bez pomocy wciągnika

Łączna waga:
1524 kg
Dystans
1287 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Norymberga

Od 9 sie 2021 do 16 sie 2021

Adres i termin dostawy

Włochy, Kampania, Neapol

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Transport samochodu

Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się często, jeśli nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody transportu auta

Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Wypada pamiętać także, że faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Formalności

Aby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.