Lamborghini Murciélago LP640 (Nr 6244615)

Lamborghini Murciélago LP640

Marka i model:

Lamborghini Murciélago LP640

Waga w kg (łączna):

1551

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Liczba sztuk:

1

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj, دبي

12 lut 2021

Adres i termin dostawy

Meksyk, Dystrykt Federalny, Meksyk

Termin elastyczny


Transport samochodu

Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się często, jak zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody przewożenia samochodu

Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć 4 linami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać także, że rzeczywista waga przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy wozu holowanego.

Procedury

Żeby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.