(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lamborghini Urus, Mercedes G500 Squared, Rolls Royce Ghost (Nr 4471241)

Lamborghini Urus, Mercedes G500 Squared, Rolls Royce Ghost

Marka i model:

Lamborghini Urus, Mercedes G500 Squared, Rolls Royce Ghost

Waga w kg (łączna):

7865.15

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Liczba sztuk:

3

Dystans: 2095.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Marbella

26 sie 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Southampton

Od 27 sie 2019 do 31 sie 2019


Transport samochodu

Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się często, kiedy zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować wóz?

Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia pojazdu

Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Powinno się nie zapominać również, że rzeczywista waga naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.