(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-05-01 18:28

lampa

(Nr 2650848)
lampa

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.20

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1159.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Zurych, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jaworzno, Polska

Termin elastyczny