(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lampa (Nr 5217066)

Lampa

Długość [m]:

500

Szerokość [m]:

300

Wysokość [m]:

400

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 1513.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 9 paź 2019 do 6 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Chojnice

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

Urządzenia RTV to przykładowo telewizory i radioodbiorniki, nagrywarki DVD, ładowarki, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz wszelkie sprzęty elektroniczne, które zazwyczaj stosuje się na terenie mieszkania.

Spakowanie urządzenia RTV

Odporność opakowania powinno się dobrać do gabarytów oraz ciężaru sprzętu. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne pudełko urządzenia, które chcemy przetransportować. W sytuacji, jeśli już nie posiadamy oryginalnego kartonu, postarajmy się, aby zmniejszyć wolną lukę oraz uchronić się przed poruszaniem urządzenia w pudełku nieoryginalnym. Wolną przestrzeń można wypełnić papierem, folią bąbelkową lub gąbką. Przed zapakowaniem sprzętu RTV można owinąć go folią bąbelkową, aby uniknąć uszkodzeń. W przypadku niewielkich elementów, urządzenia zabezpiecza się używając panele styropianowe. W przypadku sprzętów elektronicznych o wielkich rozmiarach, powinno się przede wszystkim rozdzielić albo wyciągnąć małe elementy, jak np. ładowarkę albo kable. Duże sprzęty kładzie się na paletach, a następnie owija folią bąbelkową w taki sposób, aby nie przemieszczały się lub nie wychodziły poza paletę.

Cena przewozu urządzenia RTV

Koszt przewozu urządzenia elektronicznego uwarunkowany jest zazwyczaj od trasy paczki oraz jej rozmiarów – szerokości, wysokości i wagi urządzenia. Istotne znaczenie ma także to, czy posiadamy oryginalne pudełko urządzenia RTV, czy też nie. Jeśli urządzenie potrzebuje odpowiedniego pudła i osłony ze strony przewoźnika, wtedy odbije się to również na ostateczny koszt transportu.