(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Lampa stojąca 185cm (Nr 5631655)

Długość [m]:

0.45

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

1.85

Waga w kg (łączna):

10

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

klosz jest w obudowie metalowej ale są to odbłyśniki z grubego szkła które może się ukruszyć w razie upadku lub obijania, w środku sprawna żarówka

Opakowanie ładunku:

Lampa stomatologiczna, raczej nie da się jej złożyć , klosz będzie w miarę zabezpieczony

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 385.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Termin elastyczny


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za przesyłki, których przewóz wymaga wyjątkowej uwagi uważa się przedmioty, które często ulegają defektom oraz bywają delikatne i łamliwe. Należą do nich m.in. instrumenty muzyczne, przedmioty szklane, antyki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy wykonane z delikatnych tworzyw. W otoczeniu nieustannie przewożonych przedmiotów możemy wyróżnić pianina, szklane kabiny prysznicowe, szyby samochodowe, rzeźby, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

 

Kwestia należytego osłonięcia przesyłki jest newralgiczna. Opłaca się wziąć surowce chroniące jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa oraz tektura. Folii bąbelkowej i tekturę dobrze jest wykorzystać do ochronienia małych przedmiotów – można je zakupić w sklepie budowlanym lub w portalach internetowych. Tymczasem folia stretch stosowana jest do zawinięcia całego przedmiotu. Do osłonięcia paczki można wziąć także koce, styropian, magazyny, ręczniki oraz taśmy.

 

Cena transportu pakunku o wyjątkowej ostrożności

 

koszt przewozu pakunku, która wymaga szczególnej ostrożności zależy od ciężaru i wielkości, jak również od odcinka pomiędzy punktem załadunku i punktem rozładunku. Na decydującą cenę może rzutować również konieczność dostarczenia materiałów osłaniających przez firmę transportową. Na przykład, za transport lustra na trasie Gliwice – Warta wydano prawie 250 złotych. Tymczasem za transport zegara kominkowego na odcinku z Łodzi do Holandii kosztowało 200 zł. Za transport rzeźby z kamienia na odcinku Warszawa – Umianowice kosztował 300 złotych.