(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Dzieła sztuki Dodano: 2017-05-30 16:03

Lampa witrażowa / Stained glass lamp - packed on palet

(Nr 1819276)
Lampa witrażowa / Stained glass lamp - packed on palet

Długość [m]:

1,2

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

0,9

Waga w kg:

35.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Nie piętrować, Ostrożnie przenosić

Opakowanie ładunku:

Lampa witrażowa zapakowana bardzo dokładnie w kartony, umieszczona na palecie. Druga paczka 41x41x155 cm pod jednym listem przewozowym

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport dzieł sztuki

    Transport dzieł sztuki bywa tematem, któremu wypada przeznaczyć sporo uwagi, ponieważ są to prawie zawsze rzeczy o wielkiej wartości, czy to pieniężnej, czy uczuciowej.

    Żeby zlecić ten typ transportu w portalu Clicktrans, kliknij w opcję „Specjalnej ostrożności”. Masz wtedy przekonanie, że paczka zostanie objęta odpowiednią troską przez przewoźnika. Gdy życzysz sobie, aby firma przewozowa spakowała pejzaż lub posąg, napisz taką notkę w okienku „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, możesz również ustalić to, wymieniając się z firmami transportowymi wiadomościami pod zleceniem.

    Kiedy możesz sam opakować dzieło sztuki do transportu, nie zapomnij o kilku ważnych wskazówkach. Folia bąbelkowa będzie w sam raz do osłonięcia z zewnątrz dzieła przed zarysowaniami. Kiedy zawijasz nią malowidło, folia stretch nie może przylegać do farby, dobrze jest wcześniej zawinąć dzieło w inną, delikatniejszą powłokę, przykładowo w prześcieradło. Jeśli starasz się przewieźć przedmiot w pudle czy skrzyni, bezwarunkowo wypełnij puste miejsca między dziełem sztuki a przegrodami skrzyni. Można do tego użyć profesjonalne bloki styropianowe czy też syntetyczne napełniacze, jednak sprawdzą się także, pogniecione kawałki makulatury, na przykład czasopism. Istotne jest, aby pudło było tylko niedużo większe niż transportowane dzieło sztuki, żeby uniknąć przemieszczania się w obrębie paczki.

    Cena przewozu obrazu często zdarza się, że jest wyjątkowo mała. Dokonany w serwisie Clicktrans przewóz dużego malowidła na trasie z Krakowa do Warszawy odbył się za jedyne 100 zł.

Adres i termin nadania

Bielkowo, Poland

Od 20 cze 2017 do 24 cze 2017

Adres i termin dostawy

Fremont, Kalifornia, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny