(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lancha (Nr 7647618)

Lancha
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Lancha
400 x 180 x 180 cm
400 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
400 kg
Dystans
277 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Palma De Mallorca

Od 1 cze 2021 do 7 cze 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Walencja

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Transport auta osobowego to nic trudnego. Kiedy posiadasz do przewiezienia coś o bardziej niestandardowych wymiarach, chociażby na przykład maszynę rolniczą, przyczepę zwykłą, gokarta, skuter wodny lub części do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo tylko masz niezapakowany skuter, wtedy pojawia się problem ze znalezieniem stosownej firmy. Giełda transportowa Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu utrudnień. Dlatego, że mamy w serwisie bardzo wiele różnorodnych przewoźników z różnoraką gamą wozów, dlatego niewątpliwie znajdą się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przetransportować twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe ma gabaryty.

    Aby dostać zlecenia dobrane do twoich potrzeb, pamiętaj, aby jak najwnikliwiej przedstawić pojazd. To pozwoli przewoźnikowi ocenić, czy ma właściwy wóz, żeby taki przewóz zrobić. W sytuacji, jeśli wymiary lub waga zestawu przewyższają parametry dozwolone w ruchu drogowym, firma transportowa i jej pracownicy mają obowiązek posiadać specjalne certyfikaty, a w trakcie jazdy konieczna jest obecność pilota. Istotne będzie także określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i potrafi sam wjechać na przyczepę, czy też przykładowo ma uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za przewóz sprzętu w portalu Clicktrans z reguły jest nie tak wysoka niż typowe stawki w branży przewozowej. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie wynoszącym prawie 950 kilometrów został spieniężony za 900 PLN, czyli prawie 500 złotych mniej niż przeważnie kosztuje.