(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-02 21:26

Lancia delta

(Nr 2252052)
Lancia delta

Marka i model:

Lancia Delta

Waga w kg (łączna):

1420.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1406.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu uwidacznia się często, kiedy kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z UK. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy nie zapominać również, iż rzeczywista masa naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Ferruccia, 51031, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zagnańsk, Polska

Termin elastyczny