(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-28 21:26

Land Rover

(Nr 1992917)
Land Rover

Marka i model:

Land Rover

Waga w kg:

1540.00

Dystans: 1823.00 km

Informacje dodatkowe:

D przewiezienia samochód Land Rover. Wymiary samochodu długość 440cm, szerokość 181 cm Waga 1540. Termin elastyczny, do ustalenia

Oferty od Przewoźników (0)

3700 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 19:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-10-01

Czas transportu (dni):

6

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się nierzadko, jak zakupujemy nowy wóz lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć 4 pasami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać także, że faktyczna masa przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport u przewoźnika na terenie UE, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Treskog, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przeworsk, Polska

Termin elastyczny