(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-28 21:26

Land Rover

(Nr 1992917)
Land Rover

Marka i model:

Land Rover

Waga w kg (łączna):

1540.00

Dystans: 1823.00 km

Informacje dodatkowe:

D przewiezienia samochód Land Rover. Wymiary samochodu długość 440cm, szerokość 181 cm Waga 1540. Termin elastyczny, do ustalenia

Oferty od Przewoźników (0)

3700 zł

ID firmy: 473057
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 19:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-04 do 2017-10-01

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła auta należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Wypada pamiętać również, że właściwa waga naczepy nie może przerastać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Fredros, Szwecja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przeworsk, Polska

Termin elastyczny