(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-26 13:12

land rover

(Nr 2116326)
land rover

Marka i model:

land rover freelander

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 2744.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu uwidacznia się często, jeśli nabywamy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu auta

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Trzeba nie zapominać również, że właściwa waga przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

North West Leicestershire, LE67 2FJ, Wielka Brytania

26 paź 2017

Adres i termin dostawy

București, 010051, Rumunia

Termin elastyczny