(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-22 16:20

Land Rover 90, 3 drzwi,

(Nr 2172393)
Land Rover 90,  3 drzwi,

Marka i model:

Land Rover 90

Waga w kg (łączna):

1400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 796.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Austrii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać również, że rzeczywista masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Troisdorf, Niemcy

Od 26 lis 2017 do 29 lis 2017

Adres i termin dostawy

Bath, BA1, Wielka Brytania

Od 27 lis 2017 do 2 gru 2017