(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-22 16:20

Land Rover 90, 3 drzwi,

(Nr 2172393)
Land Rover 90,  3 drzwi,

Marka i model:

Land Rover 90

Waga w kg (łączna):

1400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 796.00 km

Informacje dodatkowe:

Silnik moze nie palic , Transport przyczepa, laweta. mamy wiecej aut do przewozu, prusze patrzec w profilu

Oferty od Przewoźników (0)

700 €

ID firmy: 64438
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-11-2017, 20:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-04 do 2017-12-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 700 €

Wiadomości: (1)

Jaroslaw G. (Przewoźnik)
28-11-2017, 20:14
HELLO. I offer road transport + trailer, directly without any overloads. From the door to the door. The cars we carry do not have any damage such as fork lift truck, tarpaulin etc. We have an OCP carrier policy of 350000 EUR which covers new and used cars. We display the CMR freight letter. Welcome.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Austrii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła wozu należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać również, że rzeczywista masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie transportowej na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Troisdorf, Niemcy

Od 26 lis 2017 do 29 lis 2017

Adres i termin dostawy

Bath, BA1, Wielka Brytania

Od 27 lis 2017 do 2 gru 2017