(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-26 20:44

land rover defender

(Nr 1924111)
land rover defender

Marka i model:

land rover defender

Waga w kg (łączna):

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2411.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się często, kiedy zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Włoch. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Trzeba pamiętać także, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Aberdeen, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sosnowiec, Polska

Termin elastyczny