(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-03 01:53

Land Rover Defender

(Nr 2004356)
Land Rover Defender

Marka i model:

Land rover Defender

Waga w kg (łączna):

2100.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2820.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4300 zł

ID firmy: 375261
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 09:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-13

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam . Proponuje transport na początku tego tygodnia . Ubezpieczenie na kwotę 150tys euro . Transport bezpośrednio bez żadnych przeładunkow. Proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 4300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się najczęściej, jak kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Trzeba pamiętać także, iż faktyczna waga naczepy nie powinna przerastać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

16 wrz 2017