(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-01 09:11

Land Rover Defender 110

(Nr 2340796)
Land Rover Defender 110

Marka i model:

Land Rover Defender

Waga w kg:

2055.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1988.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1100 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-02-2018, 00:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-02-28

Czas transportu (dni):

10

Sposób transportu:

przyczepa

Oferta ważna do:

2018-02-28, 01:32

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1100 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta pojawia się często, jeśli nabywamy nowy samochód czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Wypada nie zapominać także, iż faktyczna masa naczepy nie może przerastać właściwej masy wozu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Oliva, 46780, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lochem, Holandia

Termin elastyczny