(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-31 13:31

land rover evoqe

(Nr 2338772)
land rover evoqe

Marka i model:

Land Rover evoqe

Waga w kg (łączna):

1500.00

Dystans: 978.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu pojawia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Austrii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Trzeba nie zapominać także, że faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Bremerhaven, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Raszyńska, Rybie, 05-090, Polska

Termin elastyczny