(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-05 15:49

Land Rover Freelander

(Nr 1828964)
Land Rover Freelander

Marka i model:

Land Rover Freelander

Waga w kg:

1500.00

Dystans: 1642.00 km

Informacje dodatkowe:

http://www.subito.it/auto/land-rover-freelander-td4-solo-100-000-km2006-ravenna-209674453.htm

Oferty od Przewoźników (0)

3690 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 23:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 3690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się niekiedy, jeżeli nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Należy nie zapominać również, że rzeczywista masa naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Alfonsine, 48011 Rawenna, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

17-100 Bielsk Podlaski, Polska

Termin elastyczny