(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2017-06-28 13:31

Laptopy

(Nr 1877234)
Laptopy

Długość [m]:

1,2

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

1,8

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 865.00 km

Informacje dodatkowe:

Paleta EURO - zapakowana. Przesyłka po odprawach celnych, sam transport.

Oferty od Przewoźników (0)

1400 zł

ID firmy: 44067
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 23:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-06 do 2017-07-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-01, 23:46

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to na przykład telewizory oraz radioodbiorniki, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, odtwarzacze mp3 i mp4 oraz najróżniejsze urządzenia elektroniczne, które głównie używa się na terenie mieszkania.

Zapakowanie urządzenia RTV

    Obciążalność opakowania powinno się dopasować do gabarytów i wagi sprzętu. Najlepiej użyć oryginalne opakowanie urządzenia, które zamierzamy przewieźć. W momencie, kiedy już nie posiadamy oryginalnego kartonu, zadbajmy, żeby zapełnić pustą lukę i uchronić się przed przesuwaniem urządzenia w pudełku zastępczym. Przestrzeń należy powypełniać papierem, folią bąbelkową lub styropianem. Przed zapakowaniem sprzętu RTV wypadałoby poowijać go folią stretch, aby uniknąć zniszczenia. W przypadku małych części, sprzęt ochrania się stosując styropian. Przy zastosowaniu sprzętów elektronicznych o wielkich gabarytach, trzeba w głównej mierze oddzielić albo wyciągnąć drobniejsze części, przykładowo antenę czy kable. Wielkie sprzęty ustawia się na paletach, a później owija folią stretch tak, żeby nie przemieszczały się lub nie wystawały poza paletę.

Koszt przewozu sprzętu elektronicznego

    Koszt przewozu sprzętu elektronicznego uzależniony jest często od trasy paczki oraz jej gabarytów – szerokości, wysokości i ciężaru sprzętu. Kluczową sprawą jest także to, czy posiadamy oryginalne pudełko sprzętu elektronicznego, czy też nie. Gdy sprzęt wymaga odpowiedniego kartonu i osłony ze strony przewoźnika, wtedy wpłynie to również na końcowy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Kijów, 01000-06999, Ukraina

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny