(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2017-06-28 13:31

Laptopy

(Nr 1877234)
Laptopy

Długość [m]:

1,2

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

1,8

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 865.00 km

Informacje dodatkowe:

Paleta EURO - zapakowana. Przesyłka po odprawach celnych, sam transport.

Oferty od Przewoźników (0)

1400 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 23:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-06 do 2017-07-31

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-01, 23:46

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to między innymi telewizory oraz radioodbiorniki, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz najróżniejsze urządzenia elektroniczne, które zazwyczaj stosuje się w domu.

Spakowanie urządzenia RTV

    Trwałość pudełka należy dobrać do wielkości oraz wagi urządzenia. Najlepiej wziąć oryginalne opakowanie urządzenia, które planujemy przewieźć. W przypadku, gdy już nie mamy dostępu do oryginalnego kartonu, zadbajmy, żeby zminimalizować pustą przestrzeń oraz ustrzec się przed poruszaniem sprzętu w pudełku zastępczym. Wolną przestrzeń można powypełniać papierem, folią bąbelkową albo gąbką. Przed zapakowaniem sprzętu RTV można poowijać go folią stretch, aby uniknąć zniszczenia. W przypadku małych elementów, urządzenia izoluje się wykorzystując styropian. Przy zastosowaniu urządzeń elektronicznych o dużych formatach, powinno się przede wszystkim rozczepić albo wyjąć mniejsze części, jak np. ładowarkę lub przewody. Pokaźne sprzęty rozstawia się na paletach, a w dalszej kolejności owija folią bąbelkową tak, aby nie poruszały się lub nie wychodziły poza obrys palety.

Cena przewozu sprzętu elektronicznego

    Koszt przewozu urządzenia RTV uwarunkowany jest często od trasy przesyłki oraz jej wielkościobszerności, wysokości i wagi sprzętu. Istotne znaczenie ma również fakt, czy mamy oryginalne pudełko sprzętu RTV, czy też nie. Jeżeli sprzęt potrzebuje stosownego kartonu i zabezpieczenia ze strony przewoźnika, wtedy odbije się to również na końcowy koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Kijów, Kyiv city, Ukraina

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny