(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2016-11-30 22:51

Large freezer

(Nr 1480432)
Large freezer

Długość [m]:

132

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

190

Waga w kg:

208.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Budżet zlecenia [€]:

80

Dystans: 447.90 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn lub sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna dostatecznie dobrze ochronić urządzenie, aby ustrzec się uszkodzeń, zadraśnięć jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń i sprzętu będzie zależna często od wielkości jak i ciężaru przedmiotu, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Na co dzień przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania należytych uprawień jak i specjalistycznej wiedzy ze strony firmy transportowej. W Polsce śr. cena  przewozu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z ceną około 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu na obczyznę

    Głównymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt transportu maszyn i sprzętu za 1 kilometr na trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie prawie 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku Polska – Niemcy za przewóz urządzeń będzie kosztował prawie 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka zapłacimy średnio 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

United Kingdom, London, nw6 7sx

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

United Kingdom, Newcastle upon Tyne, ne4 8dy

Termin elastyczny