(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-04-27 19:36

Large Hobby twin axle caravan

(Nr 2639264)
Large Hobby twin axle caravan

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

2000.00

Budżet zlecenia [€]:

650

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2747.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Przewóz naczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. W trakcie transportowania tego ładunku, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przeznaczonego do przewozu innych samochodów. Przewoźnicy, którzy zadeklarują możliwość przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni otrzymać szczegółowe informacje od właściciela przyczepy. Ważne czynniki wpływające na koszt przewozu to: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania oraz informacja, czy przyczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, oznacza to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu naczepy kempingowej zależna bywa również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dołączenie rzeczy do istniejącego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Np., przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ponieważ przewóz tej przyczepy kempingowej odbył się na zasadzie doładunku do istniejącego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu naczepy kempingowej, bardzo ważne jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je odpowiednio przytwierdzić, żeby w trakcie przewozu nie zdemolowały niczego w środku naczepy.

    Gdy potrzebujemy skorzystać z opcji niedrogiego transportu, trzeba zlecić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem oraz zasugerują ciekawą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać odpowiadającą nam ofertę.

Adres i termin nadania

Dundee, DD1 3BD, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Alicante/Alacant, 035004, Hiszpania

Termin elastyczny