(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-31 18:35

Laser CO2 bez tuby , Delikatność wskazana , laser na palecie. solidnie opakowany . Wygodne rączki do rozładunki i załadunku .waga poniżej 100 kg + plus paleta i sklejka dwie kruche osoby spokojnie go przemieszają

(Nr 2339716)
Laser CO2 bez tuby , Delikatność wskazana , laser na palecie. solidnie opakowany . Wygodne rączki do rozładunki i załadunku .waga poniżej 100 kg + plus paleta i sklejka dwie kruche  osoby spokojnie go przemieszają

Długość [m]:

1.1

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 497.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna odpowiednio osłonić urządzenie, aby ustrzec się uszkodzeń, zadrapań oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport urządzeń i sprzętu są spawarki, wyważarki, schładzarki, przesiewacze, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki oraz wiele innych.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu

    Cena przewozu urządzeń i sprzętu jest związana głównie od wymiarów jak i ciężaru przedmiotu oraz od odległości od miejsca załadunku do punktu rozładunku. Zazwyczaj przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych koncesji oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W naszym państwie średnia cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z wydatkiem blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu urządzeń lub sprzętu na 1 kilometr przy trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 zł. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy prawie 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie Polska – Niemcy za przewóz urządzeń płacimy blisko 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka zapłacimy około 1,18 zł/km, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

12, Kłecko, 62-270, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zakopiańska 72, Kraków, 30-450, Polska

Termin elastyczny