(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-07-24 10:53

lavadora

(Nr 3004968)
lavadora

Długość [m]:

84.8

Szerokość [m]:

59.8

Wysokość [m]:

55

Waga w kg (łączna):

66.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 2.00 km

Transport sprzętu AGD

    Urządzenia AGD, czyli produkty dla domu można wyróżnić dwa gatunki: produkty elektryczne dużych formatów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki elektryczne oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy blendery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

    Jeżeli zamawiasz przewóz urządzeń AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie ma konieczności obawiać się o stosowne osłonięcie sprzętu. W sytuacji, kiedy chcesz przewieźć urządzenie AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby uchronić się od zniszczeń oraz zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po sprzęcie.

    Lodówki należy odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada wyciągnąć oraz spakować osobno. W trakcie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD należy zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty pralki chronimy styropianem. Sprzęty pokaźne takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, wagi i sprawności wyposażenia AGD. Innym elementem rzutującym na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu docelowego. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy niecałe 100 PLN. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 PLN.

Adres i termin nadania

Passeig de Fabra i Puig, Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Carrer de Mont-ral, Barcelona, 08042, Hiszpania

Termin elastyczny