(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lavadora (Nr 5464110)

Lavadora

Długość [m]:

66

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

89

Liczba sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 540.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

18 lis 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Cártama

21 lis 2019


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 gatunki: produkty elektryczne większych formatów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

Jeżeli zlecasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie trzeba niepokoić się o odpowiednie osłonięcie artykułu. W sytuacji, gdy planujesz przetransportować urządzenie AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uchronić się od zniszczeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po sprzęcie.

Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, powinno się wyjąć i popakować osobno. W przypadku przewozu pralki należy zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD trzeba pozamykać i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania produktów AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz pudełka – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Wyposażenie pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy głównie od wymiarów, wagi i uszkodzenia wyposażenia AGD. Innym bodźcem oddziaływującym na cenę jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Na przykład, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 złotych. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy niecałe 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.