(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Lavadora (Nr 6073733)

Lavadora

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

70

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 246.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Jaén

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli produkty dla domu można podzielić na dwa typy: artykuły elektryczne znaczących formatów takich jak lodówki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby transportu sprzętu AGD

Kiedy zamawiasz przewóz produktów AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie trzeba niepokoić się o właściwe zabezpieczenie sprzętu. W momencie, gdy planujesz przetransportować urządzenie AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną ostrożność, aby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne pudełko po sprzęcie.

Lodówki powinno się rozmrozić co najmniej parę godzin przed transportem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, trzeba zdemontować oraz spakować oddzielnie. W przypadku przewozu pralki trzeba zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, mikrofal i innych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. W trakcie pakowania artykułów AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki i kartony – a kanty lodówki osłaniamy styropianem. Sprzęty duże takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, masy oraz uszkodzenia sprzętu AGD. Innym czynnikiem rzutującym na cenę będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do miejsca wyładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 zł. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 złotych.