(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-04-30 11:49

Lavadora Frigorífico congelador lavavajillas secadora 2 altavoces grandes

(Nr 1760499)
Lavadora Frigorífico congelador lavavajillas secadora 2 altavoces grandes

Dystans: 68.00 km

Informacje dodatkowe:

Se han de bajar de un segundo sin ascensor y subir a un tercero sin ascensor además del transporte

Oferty od Przewoźników (0)

150 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2017, 10:31

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: produkty elektryczne większych rozmiarów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki transportu produktów AGD

    Kiedy zamawiasz transport produktów AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie trzeba niepokoić się o należyte zabezpieczenie produktu. W sytuacji, kiedy planujesz przewieźć sprzęt AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną czujność, aby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne pudełko po produkcie.

    Lodówki wypada rozmrozić co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, trzeba zdemontować oraz zapakować osobno. W trakcie transportu pralki należy zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące i kartony – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty duże takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy szczególnie od gabarytów, ciężaru oraz sprawności sprzętu AGD. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt zaledwie 100 złotych. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 PLN.

Adres i termin nadania

Taradell, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rubí, Hiszpania

Termin elastyczny