(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2017-04-30 11:49

Lavadora Frigorífico congelador lavavajillas secadora 2 altavoces grandes

(Nr 1760499)
Lavadora Frigorífico congelador lavavajillas secadora 2 altavoces grandes

Dystans: 68.00 km

Informacje dodatkowe:

Se han de bajar de un segundo sin ascensor y subir a un tercero sin ascensor además del transporte

Oferty od Przewoźników (0)

150 €

ID firmy: 419482
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2017, 10:31

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-06

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli artykuły dla domu można wyróżnić dwa typy: urządzenia elektryczne większych gabarytów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, prostownice do włosów, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki transportu produktów AGD

    Jeżeli zamawiasz transport wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie przewozowej, nie ma konieczności martwić się o właściwe zabezpieczenie produktu. W momencie, gdy planujesz przetransportować produkty AGD o własnych siłach, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uchronić się od uszkodzeń i zarysowań. Zawsze zachowuj oryginalne kartony po sprzęcie.

    Lodówki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, należy zdemontować i spakować odrębnie. W momencie transportu pralki wypada zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada domknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania produktów AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

    Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, masy i sprawności artykułu AGD. Kolejnym elementem oddziaływującym na koszt będzie odległość od momentu załadunku do miejsca docelowego. Na przykład, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy niecałe 100 złotych. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa to 169 zł.

Adres i termin nadania

Taradell, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rubí, Hiszpania

Termin elastyczny