(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Lavadora x 1, Nevera-congelador x 1, Lavaplatos x 1 (Nr 7585977)

Lavadora   x 1, Nevera-congelador x 1, Lavaplatos x 1
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Lavadora
60 x 60 x 85 cm *
75 kg *
1
Nevera-congelador
65 x 60 x 200 cm *
70 kg *
1
Lavaplatos
60 x 55 x 80 cm *
40 kg *
1

* Typowe wymiary lub waga dla danego przedmiotu

Łączna waga:
185 kg
Dystans
791 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, El Campello

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Castilla Y León, Navafría

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego możemy skwalifikować na 2 typy: produkty elektryczne znaczących wymiarów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz sprzęty drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki transportu urządzeń AGD

Kiedy zlecasz przewóz produktów AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie musisz obawiać się o odpowiednie osłonięcie urządzenia. W przypadku, gdy chcesz przetransportować produkty AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uniknąć uszkodzeń i zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po produkcie.

Lodówki trzeba odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, trzeba wyjąć i zapakować osobno. W momencie przewozu pralki wypada zadbać o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, zmywarek i pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba pozamykać i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o oddzieleniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Sprzęty wysokie przykładowo jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa transportu AGD

Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, wagi oraz działania produktu AGD. Kolejnym bodźcem rzutującym na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy niecałe 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków kosztuje 169 złotych.