Lavadora x 2 (Nr 7987927)

Lavadora   x 2
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Lavadora
60 x 60 x 85 cm *
75 kg *
2

* Typowe wymiary lub waga dla danego przedmiotu

Łączna waga:
150 kg
Dystans
601 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 29 lis 2021 do 2 gru 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicia, Viveiro

Od 4 gru 2021 do 7 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 typy: urządzenia elektryczne większych formatów takich jak pralki, piekarniki, zamrażarki i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, odkurzacze, roboty kuchenne czy blendery.

Warunki przewozu produktów AGD

Kiedy zamawiasz przewóz urządzeń AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba martwić się o stosowne zabezpieczenie produktu. W sytuacji, gdy musisz przewieźć sprzęt AGD na własną rękę, zachowaj nadzwyczajną czujność, żeby uchronić się od zniszczeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po sprzęcie.

Lodówki powinno się odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, trzeba wyjąć oraz popakować osobno. W momencie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD należy zamknąć i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię bąbelkową, sznurki oraz różnego rodzaju opakowania – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Sprzęty znaczących rozmiarów przykładowo jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, masy i działania wyposażenia AGD. Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na koszt będzie długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu wyładunku. Przykładowo, za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy około 100 złotych. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 zł.