(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Lavaplatos (Nr 6239962)

Lavaplatos

Długość [m]:

0.85

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

52

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 47.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Vilanova

22 cze 2020


Transport sprzętu AGD

Produkty AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można podzielić na 2 typy: artykuły elektryczne większych gabarytów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu produktów AGD

Jeżeli zlecasz przewóz wyposażenia AGD w specjalistycznej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o stosowne zabezpieczenie urządzenia. W sytuacji, kiedy chcesz przewieźć wyposażenie AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną czujność, żeby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po urządzeniu.

Zamrażarki wypada odłączyć od prądu przynajmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, trzeba zdemontować i zapakować osobno. W momencie transportu pralki powinno się zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal oraz innych otwieranych urządzeń AGD powinno się zamknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania sprzętu AGD stosuje się folię stretch, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a kanty pralki chronimy styropianem. Wyposażenie pokaźne przykładowo jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa transportu AGD

Koszt przewozu AGD zależy przede wszystkim od wielkości, ciężaru i stanu technicznego sprzętu AGD. Kolejnym elementem oddziaływującym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Np., za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 PLN. Za transport kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy niecałe 100 zł. Koszt przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 złotych.