Lavaplatos (Nr 7534806)

Lavaplatos
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Lavaplatos
60 x 55 x 80 cm *
40 kg *
1

* Typowe wymiary lub waga dla danego przedmiotu

Łączna waga:
40 kg
Dystans
861 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kraj Basków, Bilbao

Od 5 kwi 2021 do 24 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, Sevilla

Od 26 kwi 2021 do 31 maj 2021


Transport sprzętu AGD

Wyposażenie AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 typy: sprzęty elektryczne większych wymiarów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz produkty drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

Kiedy zlecasz przewóz urządzeń AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie trzeba niepokoić się o stosowne zabezpieczenie wyposażenia. W przypadku, gdy planujesz przetransportować produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, aby uniknąć zniszczeń i zadrapań. Zawsze zachowuj oryginalne opakowanie po produkcie.

Zamrażarki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome fragmenty takie jak szuflady, trzeba wyciągnąć i zapakować osobno. W przypadku transportu pralki należy zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwi lodówek, zmywarek i pozostałych otwieranych urządzeń AGD trzeba pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię stretch, taśmy klejące oraz różnego rodzaju opakowania – a kanty lodówki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie pokaźne takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Centa przewozu AGD

Cena transportu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, wagi i sprawności sprzętu AGD. Kolejnym elementem oddziaływującym na cenę jest odległość od momentu załadunku do momentu rozładunku. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba to koszt około 100 złotych. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa kosztuje 169 złotych.