Lavaplatos (Nr 7926076)

Lavaplatos
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Lavaplatos
60 x 55 x 80 cm *
40 kg *
1

* Typowe wymiary lub waga dla danego przedmiotu

Łączna waga:
40 kg
Dystans
196 km
Typ usługi:
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 1 sie 2021 do 30 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kastylia I León, Valladolid

Od 3 sie 2021 do 3 lis 2021


Zadaj pytanie

Transport sprzętu AGD

Urządzenia AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można wyróżnić dwa gatunki: sprzęty elektryczne znaczących formatów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz produkty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki transportu produktów AGD

Jeśli zlecasz przewóz urządzeń AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie ma konieczności niepokoić się o stosowne zabezpieczenie produktu. W momencie, gdy chcesz przetransportować urządzenie AGD własnoręcznie, zachowaj nadzwyczajną uwagę, żeby ustrzec się uszkodzeń oraz zarysowań. Pamiętaj aby pozostawić sobie oryginalne kartony po produkcie.

Lodówki trzeba rozmrozić przynajmniej na kilka godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak półki, powinno się wyciągnąć i spakować oddzielnie. W trakcie przewozu pralki należy zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki lodówek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada zamknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię stretch, taśmy klejące oraz pudełka – a rogi pralki osłaniamy styropianem. Wyposażenie wysokie takie jak lodówki czy pralki transportujemy w pozycji pionowej.

Koszt przewozu AGD

Koszt przewozu AGD zależy zwłaszcza od gabarytów, masy oraz działania produktu AGD. Kolejnym elementem wpływającym na cenę będzie odległość od momentu załadunku do momentu wyładunku. Np., za przewóz zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 PLN. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 zł.