(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2016-11-29 15:49

Lavavajillas

(Nr 1471202)
Lavavajillas

Długość [m]:

45

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Dystans: 929.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-12-2016, 10:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-11, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Wyposażenie AGD, czyli artykuły dla domu możemy skwalifikować na dwa gatunki: sprzęty elektryczne znaczących gabarytów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, krajalnice, golarki elektryczne, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby transportu produktów AGD

    Jeśli zamawiasz transport sprzętu AGD w profesjonalnej firmie transportowej, nie trzeba martwić się o odpowiednie osłonięcie artykułu. W sytuacji, kiedy musisz przewieźć urządzenie AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną czujność, żeby ustrzec się uszkodzeń oraz zarysowań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po urządzeniu.

    Lodówki powinno się rozmrozić przynajmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak szuflady, wypada wyciągnąć i spakować odrębnie. W przypadku transportu pralki powinno się zatroszczyć się o zabezpieczenie bębna. Drzwiczki pralek, zmywarek i innych otwieranych urządzeń AGD należy domknąć i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, trzeba pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki i różnego rodzaju opakowania – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Wyposażenie znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od wymiarów, masy i sprawności produktu AGD. Innym bodźcem wpływającym na koszt będzie długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu rozładunku. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby wydamy zaledwie 100 PLN. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 złotych.

Adres i termin nadania

España, Callosa del segura, 03360 Callosa d

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, Monforte de lemos, 27400

Termin elastyczny