(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-05 16:13

Lavavajillas

(Nr 2258856)

Długość [m]:

63

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

65

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Dystans: 317.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można podzielić na 2 gatunki: sprzęty elektryczne dużych gabarytów takich jak lodówki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz urządzenia drobne – kuchenki mikrofalowe, prostownice do włosów, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, roboty kuchenne czy blendery.

Sposoby przewozu sprzętu AGD

    Jeśli zlecasz przewóz sprzętu AGD w kompetentnej firmie transportowej, nie musisz niepokoić się o właściwe osłonięcie urządzenia. W momencie, kiedy chcesz przewieźć produkty AGD o własnych siłach, zachowaj szczególną uwagę, aby uniknąć uszkodzeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne pudełko po produkcie.

    Zamrażarki wypada rozmrozić co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome fragmenty takie jak półki, wypada zdemontować oraz spakować odrębnie. W przypadku transportu pralki trzeba zatroszczyć się o ochronę bębna. Drzwi pralek, mikrofal i pozostałych otwieranych urządzeń AGD wypada pozamykać i zaryglować. Przygotowując kuchenkę gazową do przewozu, należy pamiętać o odpięciu jej od przyłącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz kartony – a kanty pralki chronimy styropianem. Wyposażenie wysokie takie jak lodówki czy pralki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

    Koszt transportu AGD zależy w głównej mierze od gabarytów, masy oraz sprawności urządzenia AGD. Innym czynnikiem oddziaływującym na cenę jest odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Np., za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia wydamy 175 zł. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby to koszt niecałe 100 zł. Koszt transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków zapłacimy 169 PLN.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Saragossa, Hiszpania

Termin elastyczny