(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt AGD Dodano: 2018-01-04 22:25

lavavajillas y horno electrico

(Nr 2256753)
lavavajillas y horno electrico

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 996.00 km

Transport sprzętu AGD

    Sprzęt AGD, czyli artykuły gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 gatunki: urządzenia elektryczne dużych gabarytów takich jak pralki, zmywarki, okapy kuchenne i kuchenki indukcyjne oraz artykuły drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, tostery, czajniki elektryczne, gofrownice, odkurzacze, ekspresy do kawy czy miksery.

Sposoby przewozu wyposażenia AGD

    Gdy zlecasz przewóz produktów AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o właściwe zabezpieczenie produktu. W sytuacji, kiedy chcesz przetransportować wyposażenie AGD samodzielnie, zachowaj nadzwyczajną czujność, aby uniknąć uszkodzeń i zarysowań. Staraj się zachować oryginalne kartony po urządzeniu.

    Zamrażarki wypada odłączyć od prądu przynajmniej parę godzin przed transportem. Wszelkie ruchome części takie jak szuflady, trzeba wyciągnąć i popakować oddzielnie. W przypadku przewozu pralki trzeba zadbać o zabezpieczenie bębna. Drzwi pralek, mikrofal oraz innych otwieranych sprzętów AGD powinno się zamknąć i zaryglować. Szykując kuchenkę gazową do przewozu, nie zapomnij o odpięciu jej od przyłącza gazowego. W trakcie pakowania wyposażenia AGD wykorzystuje się folię bąbelkową, sznurki oraz kartony – a rogi lodówki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji stojącej.

Koszt transportu AGD

    Cena transportu AGD zależy szczególnie od gabarytów, masy i sprawności artykułu AGD. Kolejnym elementem oddziaływującym na koszt jest długość trasy do pokonania od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście wydamy 175 zł. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy zaledwie 100 złotych. Cena transportu lodówki z Kielc do Krakowa wynosi 169 zł.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Palma, Hiszpania

Termin elastyczny