(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Ława, sanki samochodu osobowego (Nr 4840110)

Ława, sanki samochodu osobowego

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

15.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

70

Dystans: 257.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Grójec

9 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

30 wrz 2019


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna odpowiednio osłonić sprzęt, aby ustrzec się zniszczeń, otarć i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Cena transportu urządzeń i sprzętu

Cena transportu maszyn i sprzętu będzie zależna często od wielkości i wagi przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Z reguły transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich certyfikatów jak i profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł/km. Przykładowo, transport maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu maszyn lub sprzętu za jeden kilometr na trasie nasz kraj – Anglia kosztuje 0,70 zł. Orientacyjnie np., transport spawarki na trasie Polska – Anglia cena wyniesie niecałe 0,23 zł/km. Za to na trasie Polska – Niemcy za przewóz urządzeń poniesiemy koszt prawie 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi średnio 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.