(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-30 16:56

Laweta auto ok 2.5 tony SUV

(Nr 2335956)
Laweta auto ok 2.5 tony SUV

Marka i model:

Ford Explorer

Waga w kg (łączna):

2500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 7.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 46021
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 17:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-02-04, 17:22

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jeżeli zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Austrii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować auto?

Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby przewożenia auta

Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Powinno się pamiętać także, że faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Formalności

Żeby niezależnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Sulejówek, 05-070, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Halinów, 05-074, Polska

Termin elastyczny