(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Laweta dla domku holenderskiego (ma koła). Pobiedziska (Nr 278373)

Laweta dla domku holenderskiego (ma koła). Pobiedziska

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

4000

Budżet zlecenia [zł]:

1

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Pobiedziska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Pobiedziska

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

    Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do najtańszych. Podczas przewożenia tego pojazdu, konieczne jest posiadanie ciężarówki lub innego specjalnego samochodu przeznaczonego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przewiezienia przyczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie transportu to: rozmiar, ciężar, długość trasy jak i deklarację, czy przyczepa jest działająca. Działająca naczepa kempingowa powinna posiadać nieuszkodzone koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innej sytuacji należy mieć specjalistyczną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena transportu przyczepy kempingowej uzależniona jest również od tego, czy przewoźnicy traktują ten przewóz jako dołożenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Np., przewóz naczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 zł czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 złotych w przypadku cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ponieważ transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do istniejącego transportu.

    Przed transportem naczepy kempingowej, kluczowe bywa, żeby zabrać z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty lub je odpowiednio przytwierdzić, żeby w trakcie transportu nie zniszczyły niczego wewnątrz przyczepy.

    Żeby móc użyć wariantu tańszego przewozu, należy wystawić przewóz naczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zbadają to zlecenie i zaoferują dogodną cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najciekawszą propozycję.