(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ławka do siłowni (Nr 4889242)

Długość [m]:

175

Szerokość [m]:

125

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

70

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 237.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Radziejów

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to urządzenia, które zwykle spotykamy na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt sportowy uważa się także przykładowo: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W wielu przypadkach sprzęt treningowy dużo waży i ciężko przetransportować go samodzielnie.

Sprzęt treningowy musi być należycie zapakowany oraz osłonięty podczas przewozu. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne opakowania. Jeżeli sprzęt może łatwo ulec defektowi, trzeba zastosować do osłony takie surowce jak: kartony, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby części, powinno się go rozłożyć i zabezpieczyć wszystkie części oddzielnie - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy w środku opakowania – postarajmy się wobec tego o to, żeby niezapełnione przestrzenie w kartonie wypełnić gazetami lub folią bąbelkową. Przedmioty nie mogą przesuwać się wewnątrz skrzyni.

Na koszt przewozu sprzętu treningowego rzutuje trasa między miejscem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, waga i wymiary, jak również ilość egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa kosztowało 160 zł. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 PLN. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 PLN.