(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Ławka siłownia (Nr 4709241)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

80.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 497.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Szepietowo

Od 13 lip 2019 do 24 lip 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

24 lip 2019


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to urządzenia, które zazwyczaj spotykamy w fitness klubie – bieżnie, atlasy. Za sprzęt treningowy uznaje się dodatkowo na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W dużo przypadkach sprzęt sportowy jest nielekki i z trudem można przetransportować go samemu.

Sprzęt treningowy powinien być odpowiednio spakowany oraz zabezpieczony podczas przewozu. Najbezpieczniej jest zastosować oryginalne opakowania. Jeśli urządzenie może szybko ulec uszkodzeniu, należy wykorzystać do ochrony takie materiały jak: kartony, styropian, stare gazety czy taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, należy go rozkręcić oraz zabezpieczyć wszystkie elementy z osobna - głównie, gdy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny w środku skrzyni – postarajmy się wobec tego o to, aby niezapełnione obszary w skrzyni zapchać gazetami lub styropianem. Rzeczy nie mogą przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na koszt transportu sprzętu sportowego rzutuje odcinek pomiędzy adresem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i wymiary, jak również liczba egzemplarzy koniecznych do przetransportowania. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 PLN. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 PLN.