(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-12-06 19:44

Ławka stojaki 100kg gryfy (Nr 2204856)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

180.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 160.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to przyrządy, które zazwyczaj znajdują się na siłowni – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uznaje się dodatkowo między innymi: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W sporo sytuacjach sprzęt treningowy dużo waży i niełatwo przewieźć go na własną rękę.

    Sprzęt treningowy powinien być solidnie popakowany i zabezpieczony podczas przewozu. Najbezpieczniej będzie wykorzystać oryginalne torby. Jeśli urządzenie może łatwo ulec awarii, należy użyć do zabezpieczenia takie materiały jak: kartony, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, trzeba go rozmontować oraz zapakować wszystkie elementy oddzielnie - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy musi być nieruchomy wewnątrz pudła – postarajmy się więc o to, żeby luźne przestrzenie w paczce wypełnić materiałami lub styropianem. Sprzęt nie mogą przemieszczać się wewnątrz skrzyni.

Na koszt transportu sprzętu treningowego ma wpływ trasa pomiędzy adresem załadunku, a adresem wyładunku urządzenia, ciężar i wielkość, jak również ilość sztuk potrzebnych do przewiezienia. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 PLN. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 złotych.

Adres i termin nadania

Częstochowa, 42-200, Polska

Od 7 gru 2017 do 9 gru 2017

Adres i termin dostawy

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

Termin elastyczny