(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2018-08-02 13:48

Ławka + stojaki 60kg i 2xgryf (Nr 3046402)

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

120.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

150

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 362.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to przyrządy, które głównie spotykamy na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uznaje się również na przykład: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało przypadkach sprzęt treningowy jest nielekki oraz trudno przewieźć go samemu.

    Sprzęt treningowy powinien być solidnie popakowany oraz zabezpieczony w trakcie transportu. Najlepiej jest użyć oryginalne kartony. Jeżeli sprzęt może łatwo ulec awarii, bezpiecznie jest zastosować do zabezpieczenia takie materiały jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu części, trzeba go rozmontować oraz osłonić wszystkie części osobno - przede wszystkim, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy musi być stabilny wewnątrz pudła – postarajmy się więc o to, aby puste obszary w skrzyni zapełnić materiałami lub styropianem. Elementy nie powinny przemieszczać się w środku kartonu.

Na koszt transportu sprzętu sportowego przyczynia się odległość pomiędzy adresem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, waga i gabaryty, jak również liczba egzemplarzy potrzebnych do przewiezienia. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 PLN. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 złotych. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo zapłacono 250 PLN.

Adres i termin nadania

Gdańsk, Polska

Od 2 sie 2018 do 12 sie 2018

Adres i termin dostawy

Ostrów Wielkopolski, 63-400, Polska

Termin elastyczny