(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 18:56

Lek

(Nr 3002428)
Lek

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

0.03

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1606.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej formatów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, warto wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Bielsko-Biała, 43-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oslo, Norwegia

Termin elastyczny