(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

leki dla Adriana - Gdańsk (Nr 328467)

leki dla Adriana - Gdańsk

Długość [m]:

0.26

Szerokość [m]:

0.15

Wysokość [m]:

0.05

Waga w kg (łączna):

0.50

Liczba sztuk:

1

Dystans: 606.60 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków, 30-611, Wysłouchów , 30A/43

Od 25 lis 2015 do 29 lis 2015

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk, 80-506, Dworska , 30A/8

Od 30 lis 2015 do 2 gru 2015


Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, warto opublikować bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).