(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

LESZCZYNA PATYKI 150x WIĄZANKA 300x200x200 CM (Nr 3979542)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

patyki leszczynowe, 150x wiązanka po 20szt. patyków.

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 581.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Trzcianne

Od 10 mar 2019 do 19 mar 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Wschowa

Od 11 mar 2019 do 20 mar 2019


Transport innych ładunków

Przewóz innych ładunków

Koszt przewozu różnych towarów jest zależny od rozmiaru ładunku, daty przewozu jak również od dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

Przewóz ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - stanowią podłoże, na którym umieszcza się mniejsze rzeczy lub paczki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj transportuje się artykuły spożywcze, szkło, materiały budowlane (np., farby, panele itd.), okna jak również towary chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić samochodem ciężarowym i zajmuje tylko część przestrzeni ładunkowej. Do takiego rodzaju transportu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Transport pewnych towarów może wymagać pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie towarów płynnych i towarów sypkich. W kontenerach można również transportować towary drobne w paczkach – workach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

Pozostałe towary – ładunki, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu okien.