(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-25 19:56

Lexus Ls 600 h

(Nr 2321376)
Lexus Ls 600 h

Marka i model:

Lexus Ls 600 H

Waga w kg (łączna):

2300.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 6597.00 km

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się często, jeżeli kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma pasami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Trzeba nie zapominać także, że właściwa masa przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bremerhaven, Niemcy

Termin elastyczny