(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2017-11-22 11:47

leżanka do pola magnetycznego

(Nr 2171691)
leżanka do pola magnetycznego

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 797.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to urządzenia, które zazwyczaj znajdują się na siłowni – bieżnie, atlasy. Za sprzęt treningowy uważa się także na przykład: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W sporo przypadkach sprzęt treningowy jest nielekki i ciężko przewieźć go samemu.

    Sprzęt sportowy musi być należycie zapakowany oraz osłonięty podczas przewozu. Dobrą praktyką będzie użyć oryginalne opakowania. Gdy urządzenie może ulec awarii, należy wykorzystać do osłony takie surowce jak: pudełka, styropian, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby części, trzeba go rozłożyć oraz zapakować wszystkie elementy odrębnie - szczególnie, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi częściami. Sprzęt sportowy powinien być nieruchomy wewnątrz skrzyni – zadbajmy wobec tego o to, aby puste obszary w paczce zapełnić materiałami czy też folią bąbelkową. Sprzęt nie powinny przemieszczać się wewnątrz skrzyni.

Na cenę transportu sprzętu treningowego przyczynia się odcinek pomiędzy miejscem załadunku, a adresem wyładunku urządzenia, waga i wymiary, a także ilość elementów koniecznych do przewiezienia. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 złotych. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to cena 200 PLN. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa kosztował 250 zł.

Adres i termin nadania

Czerwienne, 34-407, Polska

22 lis 2017

Adres i termin dostawy

Słupsk, 76-200, Polska

Od 22 lis 2017 do 23 lis 2017